29 Mayıs 2016 Pazar

ZİRAAT ODASINI ÇİFTÇİLER YÖNETMELİ

Karaman Ziraat Odası Başkanlığına Aday Olduğunu Açıklayan Muzaffer Kara;

13 Ocak 2015 Salı 16:27
ZİRAAT ODASINI ÇİFTÇİLER YÖNETMELİ
 Karaman ziraat odası seçimleri yaklaşırken adaylar bir bir çıkmaya başladı.

Karaman ziraat odası seçimleri yaklaşırken MHP Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Kara’da aday olduğunu açıkladı. Gazetemiz genel yayın yönetmeni Nevzat Çetin’e açıklamalarda bulunan Kara “ Öncelikle Karaman ziraat odasını ziraatçıların yönetmesi için aday oldum. Köydeki çiftçi arkadaşlarımızı geziyoruz sohbet ediyoruz, arkadaşlarımız hep odadan dertli. Herkez Karaman ziraat odasın kapatılmasını istiyor, sebep olarak da ziraat odasının sadece para aldığını çiftçi için hiçbir şey yapmadığını belirtiyorlar. Bizim amacımız çiftçilerden alınan aidatı çiftçilerimize hizmet olarak geri çevirmek olacak ilk etapta.  Çitçi arkadaşlarımızın oda kapansın kelimelerini bertaraf edeceğiz.  Çok sayıda projelerimiz var. Çiftçilerimiz için ekipman, gübre ve ilaç konusunda her türlü destek vereceğiz.

DELEGELER SADECE SEÇİMLERDE HATIRLANIYOR.

Açıklamasında delegelerin sadece seçim süreçlerinde hatırlandığını söyleyen Kara “ Biz göreve geldiğimiz vakit her üç ayda delegelerimizle yönetim kurulu gibi toplantılar yaparak sıkıntılarını şikâyetlerini ve memnuniyetlerini dinleyeceğiz.  Elmadağ köyümüzün sıkıntısı ne, Eğilmez’in sorunu ne, Taşkale’de ne gibi sıkıntılar var bunları delegelerimizden dinleyerek yapılmasını gereken her türlü yardımı her türlü çalışmayı yapacağız. “ dedi.

Muzaffer Kara Kimdir ?

1955 yılında Yollarbaşı kasabasında doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini ilimizde üniversite tahsilini 1972 yılında Konya'da yapan Kara 1976 yılından buyana çiftçilikle uğraşmakta. 
(Özel Haber :
Muhabir : Muharrem KELEŞ)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KİM KİMDİR? Tümü
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV